fbpx
РУ УКР

АГРОКОМПАНІЇ

Сучасні аграрні компанії прагнуть не просто стати лідерами в сфері агробізнесу та бути №1 для інвесторів, працівників, клієнтів. Вони ставлять перед собою мету зробити Україну ключовим постачальником якісної сільськогосподарської продукції на світовий ринок. І чекають від своїх партнерів всебічного сприяння на шляху до досягнення їх мети.

1. СТАБІЛЬНА ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ

Агрокомпанія – високі стандарти ведення бізнесу, ефективне управління активами і
ресурсами, чесність і прозорість формують хорошу репутацію підприємства і
викликають довіру в інвесторів, працівників, клієнтів.

Кременчуцька міська друкарня – співпраця з аграрними компаніями як напряму, так і через тендерні майданчики, засноване на принципах чесності, прозорості, стабільності – запорука успішних довгострокових партнерських відносин.

Нам довіряють свої замовлення такі компанії: ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», ТОВ «Новооржицький цукровий завод», СФГ «Астра».

2. ЯКІСТЬ

Агрокомпанія – виходить на лідируючі позиції агробізнесу, пропонуючи тільки якісну сировину і продукцію, використовуючи сучасні наукові досягнення і високі стандарти виробництва.

Кременчуцька міська друкарня – для виготовлення поліграфічної продукції використовує якісні фарби, папір та картон; має систему забезпечення і контролю якості продукції; проводить періодичне навчання і підвищення кваліфікації персоналу.

Як результат, агрокомпанія отримує:

– Поліграфічну продукцію з екологічно чистих і безпечних матеріалів;
– Точне попадання в корпоративний колір Pantone кожен наступний тираж;
– Яскраву, креативну рекламну поліграфію;
Упаковку готової продукції зручними партіями і маркування.

3. ІННОВАЦІЙНІ ТА УНІКАЛЬНІ

Агрокомпанія – для того, аби стати №1 в агросфері, використовує всі можливі наукові досягнення, інноваційні стандарти ведення бізнесу і виробництва, унікальні маркетингові інструменти.

Кременчуцька міська друкарня – велику увагу приділяє сучасним тенденціям в сфері поліграфії і агробізнесу, забезпечує агрокомпанії діловою, рекламною, пакувальною, етикетною, бланковою продукцією, допомагає з унікальними ідеями з розроблення її дизайну.

Агрокомпанія розвиває агробізнес в Україні, забезпечуючи споживачів якісним товаром, а Кременчуцька міська друкарня пропонує унікальні комплексні рішення партнерам аграріям.

Відгук замовника

фото клиента

тут може бути ваш відгук