fbpx
РУ УКР

КАФЕ, БАРИ, РЕСТОРАНИ

Сучасні кафе, бари, ресторани – це заклади, котрі не просто пригощають споживачів смачною, корисною їжею і фірмовими напоями. Вони ставлять перед собою мету дарувати людям радість, задоволення, свято і чекають від своїх партнерів всебічного сприяння в досягненні цих намірів:

1. ЯКІСТЬ

Кафе/бар/ресторан – для приготування їжі і напоїв використовує свіжі і якісні продукти, нові рецепти і технології, підбирає компетентний і талановитий персонал.

Кременчуцька міська друкарня – для виготовлення поліграфічної продукції використовує якісні фарби, папір та картон; має систему забезпечення і контролю якості; проводить періодичне навчання і підвищення кваліфікації персоналу.

Як результат, кафе/бар/ресторан отримує:

– Поліграфічну продукцію з екологічно чистих матеріалів, безпечних для взаємодії з продуктами харчування;
– Друковану продукцію без запаху фарби;
Упаковку готової продукції зручними партіями.

2. РЕПУТАЦІЯ І ДОВІРА

Кафе/бар/ресторан – детальне опрацювання меню, смачна їжа, гарна подача і турбота про комфорт відвідувача формує довіру до закладу, що забезпечує йому хорошу репутацію.

Кременчуцька міська друкарня – висока якість поліграфічної продукції та індивідуальний підхід до кожного замовлення забезпечують успішне співробітництво з кафе, барами, ресторанами вже багато років.

Нам довіряють свої замовлення: Barbaris grill bar dance, Milk cafe, Kofan café, Love Cake, Wood bar, Like Pizza, Готельно-ресторанний комплекс «Мастер», Кафе «Жара».

3. УНІКАЛЬНІСТЬ

Кафе/бар/ресторан – створюючи нові рецепти, загальну стилістику та інтер’єр закладу, велику увагу приділяє унікальності, сучасним трендам і тенденціям в сфері харчування.

Кременчуцька міська друкарня – забезпечує кафе, бари, ресторани яскравою, незвичайною, креативною друкованою продукцією і допомагає з унікальними ідеями щодо розроблення її дизайну.

Кафе/бари/ресторани забезпечують своїх відвідувачів смачною, корисною їжею і напоями, а Кременчуцька міська друкарня забезпечує кафе, бари, ресторани друкованою продукцією для комфорту їх гостей.

Відгук замовника

фото клиента

колектив

кафе LoveCake

Очень довольна сотрудничеством с Вашей типографией. Всегда заказы выполнены вовремя, или даже раньше указанных сроков. Особенно приятно сотрудничество с замечательным менеджером Юлией - отзывчивый человек и ответственный работник. Всегда встречает с улыбкой:) Благодарна Вам за Ваш труд.