fbpx
РУ УКР

КОРПОРАТИВНИЙ СТИЛЬ

Сучасні успішні компанії прагнуть не просто вийти на лідируючі позиції в своїй ніші, бути кращими для партнерів, інвесторів, працівників і клієнтів. Вони хочуть виділятися на фоні конкурентів, бути унікальними і впізнаваними. Тому приділяють пильну увагу кожній деталі свого корпоративного стилю і чекають від своїх партнерів всебічного сприяння на шляху до вершини.

1. ЯКІСТЬ

Компанія – для виготовлення продукції використовує якісні матеріали, для надання послуг підбирає професійних фахівців, проводить експертне оцінювання, застосовує сучасні технології та високі стандарти виробництва.

Кременчуцька міська друкарня – для виготовлення поліграфічної продукції використовує якісні фарби, папір та картон; має систему забезпечення і контролю якості; проводить періодичне навчання і підвищення кваліфікації персоналу.

Як результат, компанія отримує:

– Точне попадання в корпоративний колір Pantone на різних матеріалах кожен наступний тираж;
– Підбір оптимального варіанту постоброблення для створення WOW-ефекту від друкованої продукції і демонстрування високого статусу компанії;
– Повний спектр продукції, необхідної для брендування.

2. РЕПУТАЦІЯ І ПАРТНЕРСТВО

Компанія – висока якість товарів/послуг, сучасні стандарти ведення бізнесу, ефективне управління активами і ресурсами, чесність і прозорість формують відповідну репутацію компанії і викликають довіру в інвесторів, працівників, клієнтів.

Кременчуцька міська друкарня – висока якість поліграфічної продукції та індивідуальний підхід до кожного замовлення забезпечують успішну співпрацю з компаніями різних сфер бізнесу вже більше 60 років.

Нам довіряють свої замовлення: ТОВ «ЮК «Ліас», ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК», ТМ «Королівський смак», ТМ «Кухар Рішельє».

3. ЛІДЕРСТВО І СТАБІЛЬНІСТЬ

Компанія – для виходу на позиції лідера ринку веде політику вдосконалення та інновацій, використовує нові методики і технології, застосовує всі можливі маркетингові інструменти.

Кременчуцька міська друкарня – будує партнерські відносини, дотримуючись принципів чесності, прозорості, стабільності як при особистій роботі із замовником, так і через тендерні майданчики.

Успішні Українські компанії забезпечують споживачів якісними товарами/послугами, а Кременчуцька міська друкарня надає їм унікальні комплексні рішення в області поліграфії.

Відгук замовника

фото клиента

Валерій Муц

маркетолог ТОВ «Граліан»

Приймаючи рішення про замовлення таких важливих елементів корпоративного стилю, як календарі, ми шукали надійного виробника, який зміг би втілити в життя всі наші побажання та виготовити продукцію з точним відображенням наших пропозицій на ринку. А так як календарі ми планували дарувати нашим замовникам, партнерам та співробітникам, вони мали бути стильними, лаконічними, гарними, а головне – якісними. Наш перший досвід співпраці з Кременчуцькою міською друкарнею виявився вдалим. Ми задоволені їх індивідуальним підходом до нашої компанії, швидким процесом виконання замовлення та отриманим результатом.