fbpx
РУ УКР

КРЕАТИВ

Сучасні компанії для того, аби вийти на лідируючі позиції в своїй ніші, виділятися на фоні конкурентів, бути унікальними і впізнаваними, використовують всі можливі способи і чекають від своїх партнерів всебічного сприяння на шляху до цієї мети.

1. ГОТОВІ РІШЕННЯ

Компанія – в своєму бажанні виділитися на фоні конкурентів шукає нестандартні рішення і підходи як для свого продукту, так і для його подачі, реклами.

Кременчуцька міська друкарня – підбирає для компанії оптимальне готове рішення: від божевільної ідеї до втілення її в життя.

Нам довіряють свої замовлення: ТМ «ScissorHands», ТМ «ЛогінСcмак».

2. ДИЗАЙН

Компанія – створюючи свою продукцію/послугу, велику увагу приділяє унікальності, сучасним трендам і тенденціям ринку.

Кременчуцька міська друкарня – допомагає з креативними ідеями і розробляє унікальний дизайн поліграфічної продукції.

3. ФІНАЛЬНИЙ ШТРИХ

Компанія – для правильної презентації свого продукту приділяє увагу фінальній його упаковці, оформленню та рекламі.

Кременчуцька міська друкарня – крім нестандартної форми і дизайну, надає поліграфічній продукції креативу і унікальності за допомогою різноманітних видів постоброблення (термографія, гібридне лакування, тиснення і т.д.)

Успішні компанії добиваються абсолютної унікальності будь-якою ціною, а Кременчуцька міська друкарня надає їм індивідуальні комплексні рішення в галузі поліграфії.

Відгук замовника

фото клиента

Назар Зиненко

владелец ScissorHands™

Для меня очень важно, чтобы упаковка для моего товара была качественной, необычной, яркой, одним словом - соответствовала продукции, находящейся внутри. Именно поэтому для сотрудничества я выбрал Кременчугскую городскую типографию, ведь здесь есть специалисты, которые всегда помогут с разработкой формы коробки, гарантируют точную передачу цвета, а главное - предоставляют отличное качество продукции и индивидуальный подход.