fbpx
РУ УКР

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Сучасні виробники харчової продукції – це високотехнологічні компанії, які не просто задовольняють потреби людини в якісних і безпечних для здоров’я продуктах харчування. Вони ставлять перед собою мету бути кращими, стати №1 у своїй ніші і чекають від своїх партнерів всестороннього сприяння на шляху до вершини.

1. ЯКІСТЬ

Виробник харчових продуктів – для виготовлення безпечних і корисних продуктів харчування використовує якісні інгредієнти, проходить експертні оцінювання, застосовує сучасні технології та високі стандарти виробництва.

Кременчуцька міська друкарня – для виготовлення поліграфічної продукції використовує якісні фарби, папір та картон; має систему забезпечення і контролю якості; проводить навчання і підвищення кваліфікації персоналу.

Як результат, компанія виробник харчових продуктів отримує:

– Точне попадання в корпоративний колір Pantone кожен наступний тираж;
– Поліграфічну продукцію з екологічно чистих матеріалів, які безпечні для взаємодії з продуктами харчування;
– Друковану рекламну продукцію, що не вигорає на сонці;
Упаковку зручними партіями і маркування готової продукції.

2. КРЕАТИВ

Виробник харчових продуктів – для виходу на позиції лідера ринку, використовують всі можливі маркетингові інструменти.

Кременчуцька міська друкарня – забезпечує маркетингові кампанії виробників харчової продукції нестандартною, креативною, яскравою поліграфією, допомагає з унікальними ідеями щодо розроблення дизайну рекламної, пакувальної та етикетної продукції.

3. РЕПУТАЦІЯ І ПАРТНЕРСТВО

Виробник харчових продуктів – висока якість продуктів харчування формує довіру і прихильність клієнтів, що сприяє зростанню хорошої репутації підприємства.

Кременчуцька міська друкарня – висока якість поліграфічної продукції та індивідуальний підхід до кожного замовлення забезпечують успішне співробітництво з виробниками харчової продукції вже більше 10 років.

Нам довіряють свої замовлення: ТМ «Лукас», ТМ «ЛогінСcмак» ТМ «Королівський смак», ТМ «Кухар Рішельє», ТМ «Чугуїв Продукт», ТОВ «Сідвелс», ТОВ «Самтек-сервіс».

Виробник харчових продуктів забезпечує споживачів якісними і смачними продуктами харчування, а Кременчуцька міська друкарня допомагає цьому виробникові промаркувати, упаковувати та прорекламувати його продукти.

Відгук замовника

фото клиента

Павлова Вікторія

начальник відділу збуту та постачання ТОВ «Сідвелс»

ТОВ «Сідвелс» висловлює щиру подяку за плідну та цікаву співпрацю з Кременчуцькою міською друкарнею. Наші партнери завжди вчасно та якісно виконують замовлення. І навіть у випадку цейнтноту ми завжди можемо розраховувати на оперативність та відповідальність працівників друкарні. Ми раді співпрацювати з такою відповідальною компанією і зобов’язуємось знаходити нові виклики для Кременчуцької міської друкарні.