fbpx
РУ УКР

10 якостей ідеальної друкарні

Проаналізувавши роки праці нашої друкарні ми вирішили створити свій власний список якостей, які, на нашу думку, найбільш важливі для замовників друкарні.

Цікаво, а ви з ними згодні?

 

  1. Експертність

Погодьтеся, коли ви приходите до лікаря, вам потрібно отримати правильний, правдивий діагноз, а не такий, який хотілося б почути.

Так само і в поліграфії. Якщо ви хочете отримати якісну друковану продукцію, не обійтися без експертної допомоги фахівців друкарні. Адже не завжди те, що виглядає відмінно в голові замовника, буде таким і в житті. А фахівець з величезним досвідом в сфері поліграфії точно знає, як правильно підібрати матеріал, вид постоброблення і навіть дизайн для ідеального друкованого виробу.

 

  1. Різноплановість

Як ви думаєте, чому гіпермаркети поступово витісняють звичайні магазини? Все просто: дуже зручно купити все в одному місці і не бігати з продуктового в господарський, а потім ще і в магазин одягу… Тобто,не витрачати масу сил, часу і нервів.

Так само і в поліграфії. Набагато зручніше прийти в друкарню і замовити в одному місці всю необхідну поліграфічну продукцію: листову, пакувальну, багатосторінкову, замість того, щоб шукати хорошого виконавця, здійснювати безліч дзвінків і зустрічей, погоджувати макети, контролювати терміни та оплату…

 

  1. Чесність

Ви думаєте, що така риса характеру, як чесність, необхідна тільки у відносинах між людьми?

Ми ж свято віримо, що друкарня повинна бути чесною перед своїми замовниками. Краще відразу зізнатися, що замовлення вимагає більше часу на виконання, ніж хоче клієнт; або ж що за певних умов друку складно гарантувати точну передачу кольорів і т.д. Як то кажуть: «Обізнаний, значить озброєний». Адже клієнт має право сам вирішувати: згоден він на поставлені умови чи буде шукати іншого виконавця.

 

  1. Готовність прийти на допомогу

Кажуть, що друг пізнається в біді. А як на рахунок партнерів або виконавців?

Чи часто у вашій практиці підприємства працювали в дві зміни або у вихідні дні, лише б встигнути виконати замовлення в короткі терміни? А бувало таке, що всі відмовляються братися за складне замовлення і тільки один виконавець готовий прийняти подібний виклик?

Саме тому ми вважаємо, що готовність прийти на допомогу замовнику в критичних ситуаціях є однією з найбільш важливих умов відмінної співпраці.

 

  1. Гарантія якості продукції

Погодьтеся, для замовника приємними бонусами часто є хороші партнерські відносини з друкарнею, стислі терміни виконання замовлення, акційні пропозиції і т.д. Але нічого з вищеописаного не виправить поганого враження від неякісної продукції.

Саме тому гарантія якісного виконання замовлення є основним постулатом для хорошої друкарні.

 

  1. Виконання замовлення точно в строк

Коли мова йде про замовлення поліграфічної продукції, жартівливий вираз «Обіцяного три роки чекають» викликає у замовника паніку. Це пов’язано з тим, що друковані вироби неможливо замовити про запас, і найчастіше поліграфія потрібна клієнтові «на вчора».

Саме тому мало пообіцяти виконати замовлення за певний час, необхідно ще гарантувати, що цей строк не продовжиться і клієнт отримає продукцію в обумовлену дату.

 

  1. Публічність

В еру цифрових технологій та інтернету просто гріх ховатися за стінами друкарні і тихесенько щось друкувати. Адже сьогодні стільки можливостей завжди бути на виду: розповідати потенційним та існуючим клієнтам про майбутні акції, новинки друкованої продукції, інноваційні можливості в сфері поліграфії, модні тренди і т.д.

І дійсно хороша друкарня дасть своїм замовникам можливість тримати руку на пульсі і знати про своїх партнерів все.

 

  1. Гнучкість

Як часто у вас при купівлі якоїсь речі виникає почуття, коли все начебто добре, покупка подобається, але бентежить один нюанс: колір, розмір, ціна або щось інше.

Точно так буває і в поліграфії. Начебто про все домовилися, все обговорили, дійшли до ідеального рішення, але все одно є частка незадоволеності: трохи затягнуті строки, не зовсім той колір, дорогувато, не ідеальний дизайн або щось ще.

Саме в подібних випадках друкарня повинна проявити максимально можливу гнучкість і зробити все, аби у замовника не залишилося сумнівів.

 

  1. Відповідальність

Кожна друкарня, приймаючи замовлення, обіцяє клієнту певні умови: встановлений строк виконання, обумовлена ​​ціна, очікуваний вид в кінцевому результаті. І як тільки замовник погоджується на озвучені умови, друкарня бере на себе відповідальність за виконання всіх зобов’язань.

І в цьому випадку з боку друкарні дуже важливо не порушувати жодного з обговорених пунктів договору із замовником і вирішувати всі нюанси, які можуть виникнути в процесі виробництва, не втягуючи в це клієнта.

 

  1. Креативність

Погодьтеся, іноді нам в руки потрапляє поліграфічна продукція (візитки, каталоги, календарі), яка викликає думку: «Який жах!» І найчастіше це провина не стільки замовника, скільки непрофесійних працівників друкарні, які не допомогли, не підказали, не потурбувалися.

Саме тому головне завдання фахівців друкарні – проявити свій професіоналізм, кмітливість, креативність і допомогти замовнику отримати дійсно незвичайну, красиву, якісну продукцію.

Ми чекаємо на Ваші відгуки, пропозиції та замовлення.
Звертайтесь

!