fbpx
РУ УКР

Папка

- важливий елемент іміджу успішної компанії.

Папки використовують для зберігання, переміщення і передачі важливих документів або рекламних матеріалів при організації зустрічей, переговорів, виставок.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: крейдований папір від 250 г/м, картон від 200 г/м, дизайнерський картон, палітурний картон + матеріал (баладек, бумвiнiл)
Розмір: А4 (210×297 мм)
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін);
Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 100 шт. – для картонної, 1 шт. – для папки в матерфалі
Додатково: суцільне і гібридне лакування, матова і глянцева ламінація, тиснення сліпе або фольгою
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і друк папок:

1. Конструктив – залежно від призначення або уподобань можна вибрати один з наступних видів: з бічними клапанами, без бічних клапанів, з кишенями, з вусиками (архівні), в матеріалі.
2. Брендування – використання саме брендованих папок як для внутрішнього документообігу, так і для передачі партнерам/клієнтам, забезпечує формування та підтримку корпоративної культури компанії.
3. Якість – для створення позитивного іміджу компанії в очах партнерів і клієнтів важливо дбати про якість корпоративної ділової продукції. Вона повинна бути виготовлена ​​з якісної сировини з чітким друком.
Навіщо потрібні папки

Сьогодні папка – це не просто предмет діловодства, який можна купити в магазині для використання в документообігу компанії. Це рекламний атрибут корпоративного стилю компанії, який використовують для презентацій, комерційних пропозицій, портфоліо або інших документів, аби показати, наскільки професійно компанія підходить до всіх деталей.

Дизайн і виготовлення

При розробленні дизайну папки важливо пам’ятати, що саме брендована поліграфічна продукція краще презентує компанію і створюють позитивне враження у клієнтів, партнерів, конкурентів, тож вони повинні містити елементи корпоративного стилю.
Якщо у вас немає готового макета, послугу з його розроблення вам нададуть дизайнери друкарні.
Для виробництва папок можна використовувати крейдований папір, картон, дизайнерський картон, баладек, бумвініл, а для оформлення їх солідного вигляду – такі варіанти постоброблення, як вибіркове лакування або тиснення.

Вартість

Так як папка – індивідуальна поліграфічна продукція, фіксованої ціни на неї немає.
Вартість одиниці буде залежати від її конструктиву, використовуваних матеріалів, кольоровості друку, варіантів післядрукарського оброблення і тиражу.
Для уточнення питань щодо термінів виробництва, прорахунку ціни, оформлення заявки, послуг розроблення дизайну звертайтеся телефоном, електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • швидка, зручна доставка по Кременчуку і всій Україні;
  • виробництво всієї ділової поліграфічної продукції можна замовити в одній друкарні;
  • можливість отримати послугу розроблення макета у професіоналів з багаторічним досвідом;
  • розумне співвідношення ціна-якість.