fbpx
РУ УКР

Візитка

- обличчя власника і ефективний рекламний інструмент.

Візитна картка - один з найбільш важливих бізнес-елементів будь-якої компанії або ділової людини, який може не просто знайомити з її власником, а й рекламувати, просувати, допомагати у розвитку бренду.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: крейдований папір від 250 г/м, дизайнерський картон
Розмір: стандарт (90×50 мм), євро (85×55 мм), індивідуальний
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін)
Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Додатково: суцільне і гібридне лакування, матова і глянцева ламінація, термографія, тиснення фольгою і сліпе, закруглення кутів
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і друк візиток:

1. Інформація – «правильна» візитка повинна містити всю необхідну інформацію: назву компанії/ім’я власника, рід діяльності/займану посаду і контактні дані. Але важливо не перевищити міру з кількістю цієї інформації.
2. Дизайн – крім того, що дизайн візитки повинен бути незвичайним і нестандартним, аби виділитися з маси конкурентів, важливо, щоб він відповідав загальній стилістиці компанії і сфері її діяльності.
3. Матеріали – так як часто візитка є обличчям компанії/ділової людини, вона повинна бути виконана з якісних або навіть незвичайних матеріалів і з застосуванням різноманітних видів постоброблення.
Навіщо потрібні візитки

Сьогодні даний вид поліграфічної продукції – один з найбільш важливих бізнес-елементів ділової людини, який може сказати про власника більше, ніж його одяг, аксесуари або автомобіль. Тому більшість людей намагаються вразити їх неординарним оформленням. Але не варто забувати, що візитна картка – це, передусім, особистий помічник для підтримки потрібних зв’язків і контактів. Тому крім незвичайного дизайну, вона повинна містити всю необхідну інформацію і контакти.

Дизайн і виготовлення

Розробляючи макет візитної картки, слід пам’ятати, що результат повинен відповідати вашій ніші. Наприклад, якщо ви керівник компанії, то вона повинна бути стриманою, лаконічною. Якщо ж ви пропонуєте купити повітряні кульки, то можна використовувати яскраві кольори, нестандартні форми. Якщо у вас немає готового макета, послугу з його розроблення ви можете замовити у фахівців друкарні. Друк візитних карток відбувається офсетним способом. Для виготовлення даного друкованого виробу можна використовувати крейдований папір або дизайнерський картон. Для підвищення зносостійкості – лакування або ламінування. Для оформлення їх солідного вигляду – такі варіанти постоброблення, як вибіркове лакування або тиснення.

Вартість

Ціна на офсетний друк індивідуальної продукції може значно коливатися. Вартість одиниці залежить від таких параметрів: матеріал, варіант постоброблення, тираж. Для уточнення питань щодо термінів виготовлення, послуг розроблення макета, прорахунку ціни, оформлення заявки звертайтеся телефоном чи електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • швидка, зручна доставка по Кременчуку і всій Україні;
  • можна отримати послуги з розроблення макета, вичитування, корегування тексту;
  • розумне співвідношення ціна-якість продукції, послуг;
  • друк всієї ділової (папки, бланки, щоденники) і рекламної (буклети, флаєри, плакати) поліграфічної продукції можна замовити/купити в одній друкарні.