fbpx
РУ УКР

Газети

- багатовікове джерело новин.

Газета - періодичне друковане видання, яке містить актуальні новини, інформацію пізнавального, розважального, рекламного характеру.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: газетний папір 45 г/м, офсетний папір від 80 г/м, крейдований папір від 90 г/м
Розмір: А4 (210×297 мм), А3 (297×420 мм), індивідуальний
Формат: листовий, багатосторінковий
Кольоровість:

  • на газетному папері – 1+1(друк одним кольором з двох сторін), 2+1;
  • на офсетному або крейдованому папері – від 1+1 (друк одним кольором з двох сторін) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін)

Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і виготовлення газет:

1. Верстка – так як це специфічний вид поліграфічної продукції, який має ряд правил і рекомендацій щодо верстки (розміщення тексту, зображень), краще щоб цим займався фахівець зі стажем.
2. Вичитування і коригування макетів – газета – це один з небагатьох видів поліграфічної продукції, яку уважно читає чимало людей. Тож помилки в тексті – неприпустимі, а отже краще доручити цю справу досвідченому коректору.
Навіщо потрібні газети

Газети сьогодні, як і книги, не втратили своєї значущості, незважаючи на те, що багато хто з нас має доступ до мережі Інтернет. Ще дуже багато бажаючих купити свіже видання з актуальними новинами і почитати за чашкою ранкової кави.
Вони покликані інформувати групи людей, об’єднаних за інтересами про актуальні новини, цікаві події, майбутні заходи. Також можуть містити інформацію рекламного характеру, закликаючи купити товар або послугу.

Дизайн і виготовлення

Так як газета – специфічний поліграфічний виріб, який вимагає досвіду оформлення і навичок структурування матеріалів, підготовку макета краще довірити професійному верстальнику.
Для виготовлення можна використовувати газетний, офсетний або крейдований папір. Або ж комбінувати різні його види.

Вартість

Ціна друкованого виробу буде залежати від його формату, паперу, кількості використовуваних для виготовлення кольорів і тиражу.
Так, наприклад, для скорочення вартості одиниці можна комбінувати матеріали і кольоровість: замовити кольорову обкладинку на крейдованому папері, а інші сторінки – чорно-білими на офсеті.
Для уточнення питань щодо термінів виготовлення, послуги розроблення макета, прорахунку ціни, оформлення заявки, звертайтеся телефоном чи електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • швидка, зручна доставка по Кременчуку і всій Україні;
  • можна отримати послуги з розроблення дизайну, вичитування, коректування тексту професіоналами друкарні;
  • можливість знизити ціну за рахунок зниження вартості використовуваних матеріалів або кольоровості.