fbpx
РУ УКР

Етикетка

Етикетки найчастіше використовують для інформування споживачів про характеристики товару або для привернення до нього уваги.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: крейдований папір від 90 г/м, офсетний папір від 80 г/м, етикеточний папір, папір на самоклеючій основі
Розмір: індивідуальний
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін)
Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Додатково:  суцільне, вибіркове лакування; матова, глянцева ламінація
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і друк етикеток:

1. Інформація – так як часто головною для даного виду поліграфічної продукції є інформаційна складова, то вона повинна містити максимально детальні дані: виробник, дата виробництва, склад, спосіб застосування і т.д.
2. Дизайн – якщо головна мета етикетки – привернути увагу покупця, зацікавити його, стимулювати його купити, то вона повинна бути максимально яскравою, креативною, помітною.
Навіщо потрібні етикетки

Даний вид поліграфічних виробів застосовують для оформлення та маркування товарів. На них розміщують інформацію про продукт: склад, спосіб застосування, дату виробництва, термін зберігання і т.д. А також дані про виробника: назва, логотип, місце розташування.
Зручність даного виду маркування полягає в тому, що не потрібно наносити інформацію або зображення на саму упаковку, досить наклеїти або вкласти етикетку.

Дизайн і виготовлення

Важливо, щоб макет етикетки був таким, аби привернути увагу покупця до товару, виділить його серед подібних на полиці магазину і підштовхне до купівлі саме цього продукту.
Також щоб стати обличчям бренду, візиткою компанії, вона повинна відрізнятися вишуканим стилем, незвичайним дизайном, запам’ятовуватися.
Так як етикетки можуть бути у вигляді наклейок або вкладишів, для їх друку можна використовувати крейдований, офсетний, етикетний та папір на самоклеючій основі.

Вартість

Фіксованої ціни на друк індивідуальної поліграфічної продукції немає.
Вартість одиниці друкованого виробу залежить від таких параметрів: розмір, матеріал, вид постоброблення, тираж.
Для уточнення питань щодо термінів виготовлення, послуг розроблення макета, прорахунку ціни, оформлення заявки звертайтеся телефоном чи електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • є можливість отримати послуги з розроблення дизайну, вичитування, коректування тексту;
  • швидка, зручна доставка по Кременчуку і всій Україні;
  • розумне співвідношення ціна-якість;
  • вагомий досвід виконання подібних замовлень;
  • замовити, купити всю необхідну поліграфічну продукцію для маркування, упаковки та реклами товару можна в одній друкарні.