fbpx
РУ УКР

Наші послуги

Воблер

ЭФФЕКТИВНЫЙ МЕТОД ПРИВЛЕЧЬ ВНИМАНИЕ ПОКУПАТЕЛЯ К ТОВАРУ. ПРЕДСТАВЛЯЕТ СОБОЙ ПЕЧАТНУЮ РЕКЛАМУ НА ПЛОТНОМ ОСНОВАНИИ, ПРИКРЕПЛЕННУЮ К ТОВАРНЫМ ПОЛКАМ С ПОМОЩЬЮ ГИБКОЙ ПРОЗРАЧНОЙ НОЖКИ.

Читать далее

Стопери

ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗМУСИТИ ПОКУПЦЯ ЗУПИНИТИ ПОГЛЯД НА ТОВАРІ, ЩО РЕКЛАМУЄТЬСЯ. ДАНИЙ ВИД РЕКЛАМНИХ ЧАСТИНОК, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В МІСЦЯХ ПРОДАЖІВ, СЛУЖИТЬ ДЛЯ ТОГО, АБИ ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПОКУПЦЯ, ВИКЛИКАТИ У НЬОГО БАЖАННЯ ПІДІЙТИ БЛИЖЧЕ І РОЗДИВИТИСЯ КРАЩЕ ЯК РЕКЛАМНУ ЧАСТИНКУ, ТАК І САМ ТОВАР.

Читать далее

Цінник

-ненав'язливий вид реклами в місцях продажу товарів.

Цінник вже перестав бути звичайним шматочком паперу для зазначення ціни та перейшов до лав повноцінних рекламних часток групи POS-матеріалів.

Читать далее

Шелфтокер

СТИМУЛЮЄ ПОКУПЦЯ ЗРОБИТИ ВИБІР НА КОРИСТЬ РЕКЛАМОВАНОГО ТОВАРУ. ШЕЛФТОКЕР ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ КАРТОННИЙ КУТИК З БІГОМ, ЯКИЙ КРІПИТЬСЯ НА ПОЛИЦЮ З ТОВАРОМ І ПОКЛИКАНИЙ ПРИВЕРТАТИ УВАГУ ПОТЕНЦІЙНОГО ПОКУПЦЯ, ВИДІЛЯТИ ПРОДУКЦІЮ ІЗ ЗАГАЛЬНОЇ МАСИ.

Читать далее

Шоубокс

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ 3 В 1: ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА + РЕКЛАМНА ЧАСТКА + ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОХАЙНОГО ВИКЛАДЕННЯ ТОВАРУ НА ПОЛИЦІ. ШОУБОКС ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ТРАНСПОРТНУ УПАКОВКУ ДЛЯ ТОВАРУ, ЯКА ПРИ ВІДКРИТТІ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ В РЕКЛАМНИЙ ДИСПЛЕЙ.

Читать далее

Некхенгер

РЕКЛАМА, ЯКУ ПОКУПЕЦЬ ЗАБЕРЕ ДОДОМУ. НЕКХЕНГЕР - ПІДВИД POS-МАТЕРІАЛІВ, ЯКИЙ КРІПИТЬСЯ НА ШИЙКУ ПЛЯШКИ І МОЖЕ ВИКОНУВАТИ ФУНКЦІЇ ДОДАТКОВОГО НОСІЯ ІНФОРМАЦІЇ, РЕКЛАМНОЇ ЧАСТКИ І НАВІТЬ ЦІННИКА.

Читать далее

Сподобалось рішення?
Отримайте індивідуальний прорахунок