fbpx
РУ УКР

Цінник

-ненав'язливий вид реклами в місцях продажу товарів.

Цінник вже перестав бути звичайним шматочком паперу для зазначення ціни та перейшов до лав повноцінних рекламних часток групи POS-матеріалів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: крейдований папір від 300 г/м, картон від 250 г/м
Розмір: індивідуальний
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін)
Варіанти друку:: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Додатково: суцільне, вибіркове лакування; матова, глянцева ламінація
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і виготовлення цінників:

1. Дизайн правильного цінника повинен містити елементи корпоративного стилю компанії, щоб сприяти звиканню покупців до торгової марки. А також бути яскравим, незвичайним, аби виділятися на фоні конкурентів і привертати увагу.
2. Кріплення – конструктив цінника може залежати від способу його кріплення до товарних полиць. За умови розміщення в цінникотримачі вони повинні бути стандартної прямокутної форми і розміру. Якщо ж торгове обладнання магазину не має суворих обмежень, то їх форма може бути різноманітною.
Навіщо потрібні цінники

Вирішуючи купити продукцію, людина обов’язково звертає увагу на її вартість. Тому завдання цінника полягає не тільки в наданні інформації про ціну, але і в тому, аби вигідно представити товар. Також при правильному дизайні він допоможе підвищити впізнаваність бренду, привернути увагу до акційної пропозиції або ж виділити групу товарів на полиці торгової точки серед маси продукції конкурентів.

Дизайн і виготовлення

Розробляючи макет цінника, необхідно враховувати не тільки його основні функції, але й особливості сприйняття людиною інформації і методів спонукання купити саме цей товар.
Якщо у вас немає готового макета, послугу з його розроблення вам нададуть дизайнери друкарні.
Для виробництва даного виду поліграфічних виробів можна використовувати крейдований папір, картон, дизайнерський картон, для підвищення зносостійкості – лакування або ламінування, а для оформлення їх солідного вигляду – такі варіанти постоброблення, як вибіркове лакування або тиснення.

Вартість

Вартість одиниці залежить від таких параметрів: розмір, матеріал, вид постоброблення і тираж.
Для уточнення питань щодо термінів виготовлення, послуг розроблення макета, прорахунку ціни, оформлення заявки звертайтеся телефоном чи по електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • швидка, зручна доставка по Кременчуку і всій Україні;;
  • є можливість отримати послуги з розроблення дизайну, вичитування, коректування тексту;
  • друк і виробництво всієї поліграфічної продукції, необхідної для маркування (етикетки, наклейки, бірки) і реклами (воблери, шелфтокери) товару, можна замовити в одній друкарні.