РУ УКР

Плакат (постер, афіша)

- Плакат (постер, афіша) - ефективний інструмент для реклами, інформування, агітації.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: крейдований папір від 90 г/м
Розмір: А1 (594×841 мм), А2 (420×594мм), А3 (297×420мм), А4 (210×297мм)
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін)
Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Додатково: вибіркове лакування, матова і глянцева ламінація
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і друк плакатів:

1. Яскравий дизайн – плакат повинен привертати увагу перехожих, викликати бажання підійти ближче і розглянути його. Але в той же час пояснювати, доповнювати і навіть посилювати головну думку і мету плаката.
2. Правильний текст – крім основного тексту, який проінформує перехожого – що до чого, плакат повинен містити помітну, гучну назву або заклик до дії.
3. Умови експлуатації – якщо плакат буде піддаватися несприятливому зовнішньому впливу (сонце, вітер, дощ, механічний вплив), то для їх виготовлення знадобиться використання щільного паперу, особливих фарб стійких до УФ-випромінювання або постоброблення.

Навіщо потрібні плакати (постери, афіші)

Плакати – один із способів просування компанії, реклами товарів/послуг, анонса майбутніх заходів і т.д. Такий вид зовнішньої реклами спрямований на донесення інформації широкому колу людей в точках продажів, дошках оголошень або спеціалізованих стендах, а також переконання їх купити, спробувати, відвідати. Даний вид поліграфічної продукції успішно використовують уже багато років, так як він відмінно привертає увагу, ефективно доносить інформацію, підтримує інтерес до товару (послуги), спонукає його купити і не вимагає значних витрат.

Дизайн і виготовлення

Часто саме від макета плаката залежить якість самої реклами. Розробляючи дизайн постерів, важливо розуміти, що зазвичай погляд на них затримується на кілька секунд. Тож він повинен бути яскравим, текст розбірливим, зображення цікавими. Друкується даний вид поліграфічної продукції офсетним або цифровим способом на крейдованому або офсетному папері. Для підвищення зносостійкості постерів можна використовувати лакування або ламінування. При чому залежно від умов експлуатації та завдань друкованого виробу, воно може бути глянцевим, матовим або ж надрукованим спеціальними фарбами, стійкими до УФ-випромінювання.

Вартість

Ціна індивідуального друку поліграфії залежить від безлічі факторів: починаючи наявністю готового макета, закінчуючи особливими умовами виробництва. Вартість одиниці також залежить від таких параметрів: формат, матеріал, вид постоброблення, тираж. Для уточнення питань щодо термінів виготовлення, послуг розроблення макета, прорахунку ціни, оформлення заявки звертайтеся телефоном чи електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • можна отримати послуги з розроблення дизайну, вичитування, корегування тексту у фахівців друкарні;
  • всю необхідну рекламну поліграфічну продукцію (буклети, флаєри, каталоги) можна замовити в одному місці;
  • розумне співвідношення ціна-якість;
  • зручна доставка по Кременчуку і всій Україні.