РУ УКР

Візитка

ОБЛИЧЧЯ ВЛАСНИКА ТА ЕФЕКТИВНИЙ РЕКЛАМНИЙ ІНСТРУМЕНТ. ВІЗИТНА КАРТКА Є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ БІЗНЕС-ЕЛЕМЕНТІВ БУДЬ-ЯКОЇ КОМПАНІЇ АБО ДІЛОВОЇ ЛЮДИНИ, ЯКИЙ МОЖЕ НЕ ПРОСТО РОЗПОВІДАТИ І ЗНАЙОМИТИ З ЇЇ ВЛАСНИКОМ, А Й РЕКЛАМУВАТИ, ПРОСУВАТИ, ДОПОМАГАТИ У РОЗВИТКУ БРЕНДУ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріали: крейдований папір від 250 г/м, дизайнерський картон
Розмір: стандарт (90×50 мм), євро (85×55 мм), індивідуальний
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін)
Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Додатково: суцільне і гібридне лакування, матова і глянцева ламінація, термографія, тиснення фольгою і сліпе, закруглення кутів
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і друк візиток:
1. Інформація – «правильна» візитка повинна містити всю необхідну інформацію: назву компанії/ім’я власника, рід діяльності/займану посаду і контактні дані. Але важливо не перевищити міру з кількістю цієї інформації.
2. Дизайн – крім того, що дизайн візитки повинен бути незвичайним і нестандартним, аби виділитися з маси конкурентів, важливо, щоб він відповідав загальній стилістиці компанії і сфері її діяльності.
3. Матеріали – так як часто візитка є обличчям компанії/ділової людини, вона повинна бути виконана з якісних або навіть незвичайних матеріалів і з застосуванням різноманітних видів постоброблення.