fbpx
РУ УКР

Упаковки для календарів

Упаковка для календаря - ефектна презентація корпоративного подарунка.

Упаковка для календаря є додатковим носієм корпоративного стилю компанії, а також служить для незвичайної презентації подарунка партнерам, клієнтам, співробітникам.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: плоский картон від 250 г/м
Розмір: А4
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+0 (повноколірний друк з одного боку);
Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і виготовлення упаковки для календаря:

1. Фірмовий стиль – так як упаковка для календаря – це частина корпоративного подарунка, то при розробленні її дизайну слід використовувати елементи корпоративного стилю компанії (логотип, слоган, фірмові кольори).
2. Інформація – як і на самому календарі, на його упаковці важливо зазначати контактні дані компанії (телефони, e-mail, поштову адресу), аби одержувач міг швидко і легко зв’язатися з вами.
Навіщо потрібні упаковки для календарів

Продумана упаковка стане не просто коробкою для перенесення, зберігання, презентації корпоративного календаря, а ще й рекламною часткою, свідченням шанобливого ставлення компанії до клієнтів, партнерів.

Дизайн і виготовлення

Розробляючи макет коробки для календаря, слід пам’ятати, що брендована поліграфічна продукція справляє позитивне враження на клієнтів і партнерів, спонукає їх до співпраці, стимулює купити товар/послугу. Тож вона повинна містити елементи корпоративного стилю. Якщо у вас немає готового макета, послугу з його розроблення вам нададуть дизайнери друкарні. Для виробництва даного виду поліграфічної продукції можна використовувати плоский картон. Аби підвищити його зносостійкість – лакування або ламінування. Для оформлення незвичайного або більш солідного виду – вибіркове лакування або тиснення.

Вартість

Ціна виготовлення індивідуальної поліграфічної продукції включає багато параметрів. Вартість одиниці друкованого виробу найчастіше залежить від таких факторів: використовуваний матеріал, вид постоброблення, тираж. Для уточнення питань щодо термінів виготовлення, послуг розроблення макета, прорахунку ціни, оформлення заявки звертайтеся телефоном чи електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • є можливість отримати послуги розроблення дизайну, вичитування, корегування тексту;
  • можна замовити розроблення конструктиву і виготовлення упаковки з плоского картону та гофроупаковки будь-якої складності;
  • розумне співвідношення ціна-якість;
  • швидка, зручна доставка по Кременчуку і всій Україні.