РУ УКР

Наші послуги

Самокопіювальні бланки (ТТН)

MUST HAVE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ. САМОКОПІЮВАЛЬНІ БЛАНКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ЕКОНОМІЇ ЧАСУ, ЯКЩО НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ КІЛЬКА ПРИМІРНИКІВ ОДНАКОВИХ БЛАНКІВ.

Читать далее

Фірмові бланки

MUST HAVE КОРПОРАТИВНОГО СТИЛЮ УСПІШНОЇ КОМПАНІЇ. ФІРМОВІ БЛАНКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ КОРПОРАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ: ДОГОВОРІВ, АКТІВ, КОМЕРЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ЗАПИТІВ, ПОВІДОМЛЕНЬ І Т.Д.

Читать далее

Папка

ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ІМІДЖУ УСПІШНОЇ КОМПАНІЇ. ПАПКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ, ПЕРЕМІЩЕННЯ І ПЕРЕДАЧІ ВАЖЛИВИХ ДОКУМЕНТІВ І РЕКЛАМНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗУСТРІЧЕЙ, ПЕРЕГОВОРІВ, ВИСТАВОК.

Читать далее

Щоденник

СТИЛЬНИЙ АКСЕСУАР СУЧАСНОЇ ЛЮДИНИ. СЬОГОДНІ ЩОДЕННИК - НЕ ПРОСТО КАНЦЕЛЯРІЯ, ЦЕ НОСІЙ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ, МІСЦЕ, ДЕ МОЖУТЬ ЗАНОТУВАТИ ІДЕЇ ТВОРЧІ ОСОБИСТОСТІ, СТИЛЬНИЙ АКСЕСУАР ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ, ХРАНИТЕЛЬ ВАЖЛИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЖИТТЄВИХ ПЛАНІВ, ДУМОК І Т.Д.

Читать далее

Візитка

ОБЛИЧЧЯ ВЛАСНИКА ТА ЕФЕКТИВНИЙ РЕКЛАМНИЙ ІНСТРУМЕНТ. ВІЗИТНА КАРТКА Є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ БІЗНЕС-ЕЛЕМЕНТІВ БУДЬ-ЯКОЇ КОМПАНІЇ АБО ДІЛОВОЇ ЛЮДИНИ, ЯКИЙ МОЖЕ НЕ ПРОСТО РОЗПОВІДАТИ І ЗНАЙОМИТИ З ЇЇ ВЛАСНИКОМ, А Й РЕКЛАМУВАТИ, ПРОСУВАТИ, ДОПОМАГАТИ У РОЗВИТКУ БРЕНДУ.

Читать далее

Архівна коробка

НАДІЙНЕ ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ. АРХІВНІ КОРОБКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ АРХІВУВАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ І ДІЛОВИХ ПАПЕРІВ.

Читать далее

Сподобалось рішення?
Отримайте індивідуальний прорахунок