РУ УКР

Наші послуги

Некхенгер

РЕКЛАМА, ЯКУ ПОКУПЕЦЬ ЗАБЕРЕ ДОДОМУ. НЕКХЕНГЕР - ПІДВИД POS-МАТЕРІАЛІВ, ЯКИЙ КРІПИТЬСЯ НА ШИЙКУ ПЛЯШКИ І МОЖЕ ВИКОНУВАТИ ФУНКЦІЇ ДОДАТКОВОГО НОСІЯ ІНФОРМАЦІЇ, РЕКЛАМНОЇ ЧАСТКИ І НАВІТЬ ЦІННИКА.

Читать далее

Шоубокс

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ 3 В 1: ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА + РЕКЛАМНА ЧАСТКА + ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОХАЙНОГО ВИКЛАДЕННЯ ТОВАРУ НА ПОЛИЦІ. ШОУБОКС ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ТРАНСПОРТНУ УПАКОВКУ ДЛЯ ТОВАРУ, ЯКА ПРИ ВІДКРИТТІ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ В РЕКЛАМНИЙ ДИСПЛЕЙ.

Читать далее

Шелфтокер

СТИМУЛЮЄ ПОКУПЦЯ ЗРОБИТИ ВИБІР НА КОРИСТЬ РЕКЛАМОВАНОГО ТОВАРУ. ШЕЛФТОКЕР ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ КАРТОННИЙ КУТИК З БІГОМ, ЯКИЙ КРІПИТЬСЯ НА ПОЛИЦЮ З ТОВАРОМ І ПОКЛИКАНИЙ ПРИВЕРТАТИ УВАГУ ПОТЕНЦІЙНОГО ПОКУПЦЯ, ВИДІЛЯТИ ПРОДУКЦІЮ ІЗ ЗАГАЛЬНОЇ МАСИ.

Читать далее

Цінник

НАЙБІЛЬШ НЕНАВ'ЯЗЛИВИЙ ВИД РЕКЛАМИ В МІСЦЯХ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ. ЦІННИК ДАВНО ПЕРЕСТАВ БУТИ ЗВИЧАЙНИМ ШМАТОЧКОМ ПАПЕРУ ДЛЯ ЗАЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ТА ПЕРЕЙШОВ ДО РЯДУ ПОВНОЦІННИХ РЕКЛАМНИХ ЧАСТИНОК ГРУПИ POS-МАТЕРІАЛІВ.

Читать далее

Стопер

ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗМУСИТИ ПОКУПЦЯ ЗУПИНИТИ ПОГЛЯД НА ТОВАРІ, ЩО РЕКЛАМУЄТЬСЯ. ДАНИЙ ВИД РЕКЛАМНИХ ЧАСТИНОК, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В МІСЦЯХ ПРОДАЖІВ, СЛУЖИТЬ ДЛЯ ТОГО, АБИ ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПОКУПЦЯ, ВИКЛИКАТИ У НЬОГО БАЖАННЯ ПІДІЙТИ БЛИЖЧЕ І РОЗДИВИТИСЯ КРАЩЕ ЯК РЕКЛАМНУ ЧАСТИНКУ, ТАК І САМ ТОВАР.

Читать далее

Воблер

ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПОКУПЦЯ ДО ТОВАРУ. ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ДРУКОВАНУ РЕКЛАМУ НА ЩІЛЬНІЙ ОСНОВІ, ПРИКРІПЛЕНУ ДО ТОВАРНИХ ПОЛИЦЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ГНУЧКОЇ ПРОЗОРОЇ НІЖКИ.

Читать далее

Сподобалось рішення?
Отримайте індивідуальний прорахунок