fbpx
РУ УКР

Буклет

- відносно недорогий, але ефективний носій рекламної, корпоративної та іншої корисної інформації.

Являє собою друкований аркуш, складений(сфальцований) в два і більше згинів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріали: крейдований папір від 90 г/м, офсетний папір від 80 г/м
Вид складання: книжкове (одне складання навпіл), в намотування (два або три складання), в гармошку (два або три складання)
Розмір: Євро (99×210 мм), А6 (105×148 мм), А5 (148×210 мм), А4 (210×297мм), індивідуальний
Кольоровість: від 1+0 (друк одним кольором з одного боку) до 4+4 (повноколірний друк з двох сторін)
Варіанти друку: CMYK, Pantone
Мінімальний тираж: 1000 шт.
Додатково: УФ, гібридне лакування; глянцева, матова ламінація
Доставка: вся Україна

Що важливо врахувати, замовляючи розроблення і виготовлення буклетів:

1. Дизайн – так як мета даного виду поліграфічних виробів – привернути увагу одержувача, змусити його поцікавитися, що там написано, його дизайн повинен бути незвичайним, але відповідати фірмовому стилю компанії.
2. Розміщення інформації – при розробленні макета важливо врахувати як він буде виглядати в складеному вигляді, щоб оптимально розмістити інформацію.
3. Корисність – хоча часто буклет має рекламний характер і стимулює людину купити, відвідати, замовити, інформація в ньому повинна бути ще й цікавою та корисною одержувачу: він з перших рядків повинен бачити для себе вигоду.
Навіщо потрібні буклети

Даний вид поліграфічних виробів – один з найбільш дієвих, але недорогих рекламних інструментів, який спонукає людину купити товар, відвідати захід, оформити заявку і т.д. З їх допомогою можна розповідати широкому колу потенційних покупців про цікаві акції, асортимент підприємства, майбутні події. Вони можуть містити досить великий обсяг інформації, маючи компактний розмір і акуратний вигляд.

Дизайн і виготовлення

Аби буклет став дієвим інструментом просування продукції підприємства, розробляючи його дизайн, слід врахувати такі фактори: зрозумілий читабельний шрифт, яскраве зображення, корисний текст. Також необхідно враховувати особливості його конструкції. Буклет повинен добре виглядати як в складеному, так і в розгорнутому вигляді. Якщо у вас немає готового макета, послугу з його розроблення вам нададуть дизайнери друкарні. Для виробництва даного виду поліграфічної продукції можна використовувати крейдований або офсетний папір, а для підвищення її зносостійкості – лакування або ламінування.

Вартість

Через те, що даний вид поліграфічної продукції не вимагає використання додаткових елементів скріплення (клей, скоби, пружина) його ціна значно нижча за вартість інших презентаційних роздаткових матеріалів. Вартість одиниці залежить від таких параметрів: матеріал, вид постоброблення, тираж. Для уточнення питань щодо термінів виготовлення, послуг розроблення макета, прорахунку ціни, оформлення заявки звертайтеся телефоном чи електронною поштою або за допомогою форми вище.

Чому варто замовити в Кременчуцькій міській друкарні:

  • швидка, зручна доставка по Кременчуку і всій Україні;
  • є можливість отримати послуги з розроблення дизайну, вичитування, корегування тексту;
  • всю необхідну рекламну поліграфічну продукцію (каталоги, флаєри, плакати) можна замовити в одній друкарні;
  • розумне співвідношення ціна-якість.